Our Blog

Přijďte si zatrsat na Retroparty! Marianne.cz vás zve!

gramodesky marianne
Pedro, Tuzex a vinyl? Retro párty se blíží!

Kronovetrová Markéta

Líbil se vám článek a video o divokých matkách, které si oblékly šaty z 50. let? Je to i váš styl? Pak doporučujeme sobotní Retroparty, která se ponese v duchu 40. a 50. let.
Party se koná tuto sobotu 28. dubna od 19 hodin v pražské klubovně 2. patro v Dlouhé ulici 37.
Propojuje nostalgii vintage bazarů, originalitu klasického československého designu, speciální catering a hudbu starých vinylů. Vstup na akci je zdarma a u baru vám ochotně nalijí i čistou kohoutkovou vodu, protože organizátoři podporují projekt Česko pije vodovodu. Juchů!

VOTOČ VOHOZ naživo
Během večera bude probíhat akce VOTOČ VOHOZ, která běžně funguje na internetu. Když donesete své staré hadříky, které už nepotřebujete, nechcete nebo už prostě nenosíte, můžete je zde vyměnit za něco zajímavějšího.

Hudba jedině z vinylu
Budeme se vracet do 40. let, nepůjde to tedy jinak a bude se hrát z gramodesek. O hudbu, třeba rock and roll nebo funky, se postarají Magdaléna Happyfeet, DJ Efka a Johana. Swing Thing a Mackie Messer předvedou akrobatický swing.

Co se bude dít dál?
Můžete se těšit na výstavu originálních šatů ušitých ve stylu 50. let rodinného projektu LAZY EYE, výběr gramofonových desek a designových specialit od HAPPYFEET RECORDS, směnárnu oblečení, to nejlepší z pražského sekáče HOUSE OF ELA, fotosoutěž nebo edici cupcakes inspirovanou 40. léty, kterou dovezou SWEETS’N’SINS.

Kategorie: Gramo, Média